Wystawa II Wojna Światowa.

1 września 80 lat temu wybuchła II wojna światowa. Konsekwencje wszyscy znamy. W rocznicę tych tragicznych wydarzeń nasza szkoła zorganizowała wystawy: „Sowiecka agresja 17 września 1939 r. na ziemiach Polski północno – wschodniej” oraz „Wrzesień’39”.
Od 17 września wystawa została zaprezentowana uczniom i pracownikom Zespołu Szkół Zawodowych w Węgorzewie, natomiast w październiku odwiedzili nas uczniowie węgorzewskich szkół podstawowych. Uczniowie mogli zapoznać się z obiema wystawami oraz wysłuchać krótkich prezentacji poświęconych wydarzeniom sprzed 80-u lat.
Na zakończenie sprawdziliśmy wiedzę naszych gości w formie krótkiego quizu. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Galeria na FB

Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i w budynku