Warsztaty fotograficzne w TOR - "Zimowa jesień w obiektywie"

Technik Organizacji Reklamy w Węgorzewskim Technikum łączy naukę z pasją. Szerokie spektrum możliwości realizowania się właśnie w tym zawodzie dotyczy również fotografii. Fotografia to już bowiem stały element zajęć praktycznych w naszej szkole. Tym razem uczennice klasy 3 TOR odbyły zajęcia w plenerze. W wyjątkowy i niepowtarzalny sposób oddały klimat i nastrój jaki panował tego dnia. Zachwycają również niezwykłe ujęcia. W sumie powstało ponad 650 wyjątkowych zdjęć!

Warto dodać, że to dopiero 2-gie zajęcia, wcześniej bowiem klasa była na miesięcznej praktyce zawodowej. 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii.

 

Autorki zdjęć: Zuzanna Drozd, Katarzyna Kowelska, Joanna Oleniuk, Kornelia Szender, Jagoda Włodarczyk, Anna Ziembal