Zespół Szkół Zawodowych w Węgorzewie zaprasza do udziału w III Miedzyszkolnym Konkursie SUDOKU

Celem konkursu jest przede wszystkim zachęcenie uczniów do rozwiązywania zadań, zainteresowanie przedmiotem oraz popularyzowanie matematyki. Przez uczestnictwo w nim uczniowie mogą sprawdzić swoje umiejętności oraz wykazać się pomysłowością rozwiązując zadania. Uczniowie rozwijają logiczne myślenie. Gimnazjaliści biorąc udział w konkursie prezentują swoje umiejętności oraz podejmują dodatkowe działania mające na celu dodatkową pracę na rzecz swojego rozwoju.

Konkurs będzie trwał od marca 2017 do kwietnia 2017 r. i będzie składał się z II etapów:

  • Etap I: Rozwiązanie zadań eliminacyjnych dołączonych do regulaminu konkursu.Odpowiedzi (każda podpisana imieniem, nazwiskiem, klasą, szkołą) do zadań należy przesłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć w kopercie w sekretariacie Zespołu Szkół Zawodowych w Węgorzewie -- do 24 marca 2017 r.
  • Etap II: Finał konkursu odbędzie się 5 kwietnia 2017 r. o godz. 12:30 w Zespole Szkół Zawodowych w Węgorzewie. Do II etapu konkursu przejdą uczniowie, którzy zdobędą największą liczbę punktów za zadania eliminacyjne lub wszyscy uczestnicy, którzy zdobędą maksymalną liczbę punktów.

Nagrody główne w konkursie zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Węgorzewie.

Karta zgłoszenia osoby niepełnoletniej  |  Karta zgłoszenia osoby pełnoletniej

REGULAMIN

ZADANIA ELIMINACYJNE

Odkryj Swoją Pasję

Stowarzyszenie Przyjaciół ZSZ w Węgorzewie „TECHNIK” rozpoczyna realizację drugiej edycji projektu współfinansowanego przez Powiat Węgorzewski „Odkryj Swoją Pasję”.

Projekt skierowany jest do młodzieży w wieku 13 – 20 lat zamieszkałej na terenie powiatu węgorzewskiego. Podobnie jak w ubiegłym roku obejmie on cztery konkursy i kawiarenkę poetycką.

Konkurs frazeologiczny dla trzyosobowych drużyn odbędzie się 16 listopada 2016r. o godz. 10.00 w budynku Zespołu szkół Zawodowych w Węgorzewie.

Konkurs pięknego czytania odbędzie się 21.11.2016r. o godz. 10.00 w budynku Zespołu szkół Zawodowych w Węgorzewie.

Konkurs ze znajomości tekstów literackich odbędzie się 1 grudnia 2016r. obejmie on powieści J. Green: „Papierowe miasta”, „Szukając Alaski”, „Gwiazd naszych wina”

Konkurs poetycki dla młodych twórców - do 1 grudnia 2016r. można dostarczać wiersze o tematyce miłosnej i piękna przyrody.

Realizacja projektu zostanie zakończona Kawiarenką Poetycką na której zostaną ogłoszone wyniki poszczególnych konkursów oraz zostaną odczytane i nagrodzone wiersze biorące udział w konkursie dla młodych twórców.
Kawiarenka Poetycka odbędzie się 12 grudnia 2016r.

Zgłoszenia do konkursów oraz wiersze należy dostarczyć do sekretariatu Zespołu Szkół Zawodowych w Węgorzewie lub do biblioteki szkolnej.

Turniej League of Legends

lol2016

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN